Blog

BLOG


Vitamíny pre deti: Ktoré určite potrebujú na jar?

Vitamíny pre deti: Ktoré určite potrebujú na jar?

Hovorí sa, že s malými deťmi sú malé starosti a s veľkými deťmi veľké. My dopĺňame, že malé deti potrebujú iné vitamíny a minerály ako deti väčšie. A tínedžeri sú, samozrejme, samostatnou kapitolou. Čo by mala mať každá mama doma, aby jej deti boli (nielen na jar) zdravé a prosperovali?


Vy(s)pite sa do krásy

Vy(s)pite sa do krásy

Vyspať sa do krásy nie je také ťažké, hoci v dnešnej rýchlej dobe potrebujeme urobiť pár opatrení, aby sme ráno vyskočili z postele svieže a zároveň vyzerali mlado. Máme niekoľko tipov na dobrý spánok a na večerný nápoj, ktorý efekt beauty sleep ešte umocní.


Zdravá pleť ako novoročné predsavzatie

Zdravá pleť ako novoročné predsavzatie

Dali ste si novoročné predsavzatie, že sa budete lepšie starať o svoju pleť? Gratulujeme! Teraz treba toto pekné predsavzatie ešte dodržať...

Určite v tom pomôže, ak budete vedieť, ako sa o pleť starať, a doprajete jej všetky živiny a vitamíny, ktoré potrebuje. Vtedy budete relatívne rýchlo vidieť výsledky starostlivosti o pleť a to zas pomôže dodržať predsavzatie starať sa o pleť čo najlepšie.


Potrebuje detox aj vaša pleť? Takto to zistíte!

Potrebuje detox aj vaša pleť? Takto to zistíte!

Nielen začiatkom roka si organizmus zaslúži detox, aby sa zbavil odpadových látok a záťaže, ktorú sme mu spôsobili vianočným hodovaním.

Okrem očisty zvnútra treba pozornosť a starostlivosť venovať aj pleti. Kvalitná kozmetika v kombinácii s vhodnými krokmi jej prinesú úľavu a detox sa prejaví na celkovom vzhľade pleti i na zdraví pokožky.


Ako zastaviť starnutie tváre a pleti?

Ako zastaviť starnutie tváre a pleti?

Starnutie a vrásky sú prirodzenou súčasťou života. Nie je však jedno, ako rýchlo starneme a aké hlboké vrásky na čele a na tvári máme. Zmysel spomaľovania starnutia nie je v snahe vyzerať večne mlado. Zamyslime sa však nad faktormi, ktoré ovplyvňujú náš dnešný životný štýl a spôsobujú predčasné starnutie pokožky.


Top 5 látok, ktoré vaša pleť určite potrebuje

Top 5 látok, ktoré vaša pleť určite potrebuje

Krásna pleť je v prvom rade zdravá. Správna a pravidelná starostlivosť o pleť však okrem zdravia prináša aj spomalenie starnutia pokožky. Aké zložky by mali obsahovať antiaging krémy a prečo sú pre pleť dôležité?


Neuveríte, čo všetko ničí vašu pleť

Neuveríte, čo všetko ničí vašu pleť

Nielen stres, nevhodná životospráva alebo UV žiarenie spôsobujú predčasné starnutie pokožky. Mnoho našich denných rutín prispieva k tvorbe vrások a starnutiu pleti. Antiagingové krémy robia, čo môžu, ale ich účinné látky potrebujú našu spoluprácu.


4 tipy, ako sa zbaviť celulitídy

4 tipy, ako sa zbaviť celulitídy

A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva a hormonálna nerovnováha.

Ďalej