Užívanie Hyalurmedu dokáže zmeniť život

Všetci to dobre poznáme, na Vianoce nás občas naši milovaní obdarujú niečím,  čo nás viac rozčúli ako poteší. A takto nejako vyzerali aj Vianoce pani Pisatčíkovej. Od dcéry a zaťa dostala balíček, v ktorom bol náš HYALURMED na trojmesačné užívanie.

Pani Pisatčíková dlhé roky bojuje s ťažkou osteoporózou. V jej prípade ide o 4 – 5 štádium tohto ochorenia, kedy sa pomaly rozpadávajú kosti. A keďže vzhľadom na svoj zdravotný stav vyskúšala už veľké množstvo produktov, ktoré nefungovali, zaradila náš Hyalurmed rovno do tejto kategórie.

„Hneď som dcére a zaťovi povedala, na čo to kupovali. Brala som to, ako vyhodené peniaze. Viete, keď máte vyskúšaných toľko prípravkov ako ja a bez výsledku, zostanete skeptická.“

No keď už kyselinu hyalurónovú na pitie dostala, rozhodla saj u predsa len vyskúšať. A sama nechápala z výsledku, ktorý sa po mesiaci dostavil.

Pisatčíkovej sa doslova zmenil život. Žena, ktorá sa nemohla niekoľko rokov kvôli silným bolestiam vyspať, neustále ju trápila únava, silné bolesti chrbta a kĺbov je dnes nový človek.

„Toto je skutočne malý zázrak. Neverila som tomu, ale po rokoch trápenia už konečne prespím noc. A bez bolestí. Verte, že ak toto zažívate, takáto zmena je pre Vás ozajstným požehnaním.“

Hoci takéto štádium osteoporózy sa vyliečiť nedá, pani Pisatčíkovej pitie kyseliny hyalurónovej výrazne zlepšilo kvalitu života. Je plná energie a najmä získala opäť životný esprit, ktorý jej roky chýbal.