Revolučné riešenie pre rast vlasov

Celý život snívate o tom, že budete mať dokonalý účes, ktorý tvorí záplava hustých a zdravých vlasov, ale vašou každodennou realitou sú skôr riedke a suché vlasy bez štipky lesku? Nezúfajte! Blýska sa na lepšie časy i pre tých z vás, ktorí nechcú kvôli získaniu hustých vlasov podstúpiť finančne i fyzicky náročný zákrok transplantácie vlasov.

Na trhu je k dispozícii nové revolučné riešenie: obnova vlasov za pomoci prírodných kmeňových buniek.

Čo sú to kmeňové bunky?

Kmeňové bunky by sme mohli nazvať bunkovými chameleónmi. Majú totiž zázračný potenciál vyvinúť sa do rôznych typov buniek v tele.
• Z kmeňových buniek sa môže stať bunka kožná, vlasová, svalová či akákoľvek iná, aj preto nachádzajú hojné uplatnenie v medicíne.
• Kmeňové bunky sú zdrojom neustálej regenerácie epidermy, a čo vás v túto chvíľu zaujíma asi najviac, majú tiež schopnosť podporiť tvorbu nových vlasov.

Ako získať husté vlasy prírodnou cestou?

Pokiaľ túžite urýchliť prirodzený vývoj nových a zdravých vlasov, vyskúšajte klinicky overené vlasové sérum HAIRIZE LAB s prírodnými kmeňovými bunkami.
• Ide o pokrokovú liečbu, založenú na vedeckej báze.
• Zloženie vlasového séra je 100 % prírodné a bezpečné.

Vlasové sérum s prírodnými kmeňovými bunkami

Čím je sérum Hairize Lab tak výnimočné? Vlasové sérum má skvelé výsledky predovšetkým vďaka tomu, že obsahuje najvyššie percento následujúcich látok:
• Emortal® Pep
• Cressatine®
• CROSILK™

Tieto látky dokážu aktivovať kmeňové bunky a predĺžiť rastovú fázu vlasov, stimulovať rast nových vlasov a podporiť tvorbu keratínu. Prípravok obsahuje tiež silnú zmes prírodných olejov, ktoré sú známé svojím liečivým pôsobením na problémy pokožky hlavy a vlasov.

Metóda HAIRIZE LAB má maximálnu absorpciu a tým pádom i ďaleko rychlejší účinok než bežné prípravky – výsledky se dostavia už po 40 dňoch používania.

Váš sen o krásných vlasoch sa tak môže stať čoskoro skutočnosťou.