Pripite si s nami na nový rok s kyselinou hyalurónovou!

Čistá pleť bez vrások

Žiarivá a zdravá pleť je v mladom veku skoro vždy samozrejmosťou, ale ak zanedbáme prevenciu, o pár rokov za ňou budeme iba žialiť. Ak si totiž pravidelne nečistíme tvár, pokožka má tendenciu čistiť sa sama. Tým sa však veľmi zaťažuje a samotný proces vedie k jej predčasnému starnutiu. Práve každodenným odličovaním, hydratovaním a vyživovaním jej vraciame pružnosť, udržiavame vitalitu a do budúcnosti šetríme peniaze, ktoré by sme minuli na drahý lifting.

Ako mať krásnu a zdravú pleť?

Nielen krémy sa dokážu postarať o zdravie a krásu našej pleti. Telo je jeden veľký mechanizmus, kde je všetko krásne prepojené. Tak ako zdraviu pokožky môžeme pomôcť plnohodnotnou stravou a kvalitným spánkom, aj užívaním kozmetických a farmaceutických doplnkov dosiahnete ozdravujúci účinok. Pri starostlivosti o svoju pleť by ste rozhodne nemali zabúdať na jej zveľaďovanie zvonku, ale taktiež aj zvnútra.

Ako pomôcť unavenej a dehydrovanej pleti zvonku?

Pokožku každodenne vystavujeme vonkajším škodlivinám ako napríklad smogu, preto je dôležité, aby ste ju vyzbrojili poriadnou ochrannou vrstvou. Vhodný spôsob, ako ju ochrániť, je multifunkčné tvárové sérum HYALURMED Beauty Drops, ktoré obsahuje kombinovaný vzorec CUBE3® - 3 typy kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, ktoré pôsobia na rôzne úrovne pokožky. Kyselina hyalurónová (HA) s nízkou molekulovou hmotnosťou preniká do horných vrstiev pokožky, čím sa zvyšuje jej elasticita a hydratácia. HA s vysokou molekulovou hmotnosťou vytvára vrstvu, ktorá pôsobí ako ochranná bariéra, a tak chráni pokožku pred vonkajšími škodlivinami.

Aké sú výhody HYALURMED Beauty Drops?

  • Denná hydratácia, výživa a regenerácia pokožky
  • Zlepšuje tonus pleti
  • Liftingový efekt a protivrásková účinnosť
  • Zmäkčuje a formuje film pokožky
  • Antioxidačný účinok

Ako pomôcť telu zvnútra?

Kyselina hyalurónová je síce prirodzenou súčasťou nášho tela, no s pribúdajúcim vekom sa jej produkcia znižuje. Aby ste sa cítili mlado v akomkoľvek veku, HYALURMED Číra kyselina hyalurónová na pitie je jedinečnou voľbou. Doposiaľ bola kyselina hylaurónová obsiahnutá iba v rôznych krémoch či injekciách, dnes je už dostupná aj na pitie. Pracuje tak zvnútra smerom von, čím pomáha nielen pleti, ale aj kĺbom, kostiam a svalom.

Aké sú účinky HYALURMED Čírej kyseliny hyalurónovej?

  • Obnovuje vlhkosť, farbu a lesk pokožky
  • Zlepšuje stav pleti po akné a vyhladzuje jemné línie
  • Zlepšuje kvalitu vlasov
  • Podporuje výživu kostí, kĺbov a svalov
  • Má analgetické, protizápalové a omladzujúce účinky