HYALURMED pomáha plniť sny o večnej mladosti

Staré príslovie hovorí: „Čas sa zastaviť nedá.“ No keď skúsite denne piť Hyalurmed - najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej môžete jeho stopy úspešne zahladiť. A to dokonca i bez použitia skalpela.

Pitie tekutej kyseliny hyalurónovej možno považovať za najnovšiu, vysoko efektívnu a účinnú metódu vyhladzovania vrások súčasnosti.

Na vlastnej koži a to doslova, si to vyskúšala aj pani Ružičková. 57 ročná dáma je aktívnou ženou 21. storočia. Siahnuť po Hyalurmede sa rozhodla z jednoduchého dôvodu. Trápili ju mimické vrásky v oblasti čela a glabely.

A nakoľko sa chcela vyhnúť invazívnym metódam, užívanie kyseliny hyalurónovej bolo pre ňu perfektným riešením. Urobila si z toho denný rituál. Každé ráno si pridáva do pohára jeden mililiter Hyalurmedu a už po mesiaci vidí efekt.

Pleť je žiarivejšia, vypnutejšia, hydratovaná, mimické vrásky postupne miznú. Ako sama hovorí: „ Výsledky v podobe krásnej a zdravšej pleti sa dostavili oveľa skôr, ako som čakala.“

Tekutá kyselina hyalurónová skutočne aktívne prispieva k výraznej hydratácii, rýchlej regenerácii a k celkovému omladnutiu pokožky. To však nie je ani zďaleka všetko, čo kyselina hyalurónová v ľudskom organizme dokáže.

Pani Ružičková pracuje ako predavačka v obchode. Jej práca je fyzicky náročná. Denne musí vykladať tovar a nosiť ťažké veci. Kým ešte mesiac dozadu sa cítila vždy po práci unavená, malátna a absolútne bez energie, dnes je to úplne inak. Stala sa oveľa aktívnejšou, veselšou a po únave nie je ani stopy. Energie má vraj na rozdávanie. A keďže má trojročnú vnučku, môže sa jej venovať oveľa intenzívnejšie, ako to bolo predtým. Hyalurmed je skutočne malý zázrak.

Aj keď pre pani Ružičkovú bolo prioritou vyriešiť problém v oblasti krásy, sekundárny efekt kyseliny hyalurónovej na celé fungovanie organizmu si nevie vynachváliť.

Každý z nás je jedinečná bytosť. No všetci vieme, že postupom času, treba nášmu telu a pleti k dokonalosti jednoducho dopomôcť. A práve Hyalurmed je tá správna cesta.