Dokonalá starostlivosť o zdravie a krásu počas home office? Žiadny problém!

Začnite so starostlivosťou o telo zvnútra

Všetko, čo vychádza na povrch, vzniká v našom vnútri. Na to by ste mali myslieť aj pri starostlivosti o telo, pretože zdravie a mladistvý vzhľad spolu veľmi úzko súvisia. Od určitého veku v tele začína klesať množstvo kyseliny hyalurónovej, a preto je dôležité ju dopĺňať. Je totiž súčasťou maziva v kĺboch a zabezpečuje správny chod nášho pohybového aparátu. Veď to poznáte, keď vás začnú bolieť kĺby, problémy s pohybom sú na svete, kondícia sa dostáva do krízy a línia je opäť v nedohľadne. Nepridáva to ani na pocite šťastia. A to teraz určite nechcete! Preto si radšej zaobstarajte Hyalurmed Číru kyselinu hyalurónovú, s ktorou si hravo naordinujete krásu po kvapkách. Stačí len 12 zázračných kvapiek každé ráno (1 ml) počas 3 mesiacov a výsledky na seba určite nenechajú čakať. No uznajte, veď je to také jednoduché!

Pokračujte hydratáciou pleti zvonka

Ak ste už začali so starostlivosťou zvnútra, ideálne je doplniť ju aj o tú vonkajšiu. Čo na to potrebujete? Stačí vám kvalitné tvárové sérum a čas. Času máte momentálne neúrekom, jediné, čo si musíte zaobstarať, je Hyalurmed Tvárové sérum, ktoré vašu pleť hydratuje do hĺbky, zlepší jej pružnosť a vyhladí jemné vrásky. Zrazu si uvedomíte, že žiadny salón krásy už nepotrebujete, pretože ste si vytvorili svoj vlastný.

Nezabudnite ani na svoje ruky, ktoré sú namáhané neustálym používaním dezinfekcie. Zadovážte si kvalitný krém, ktorý zvláčni pokožku.

Nevynechajte starostlivosť o vlasy

Dosť bolo vyhľadávania slovného spojenia - vlasy na predaj. Vďaka vlasovému séru s kmeňovými bunkami už nebudete potrebovať žiadne ďalšie vylepšenia! Využite čas, ktorý teraz máte, na regeneráciu vlasov. Nastalo obdobie, keď si vaše vlasy začnú užívať čerstvý vzduch. Doposiaľ sa skrývali pod čiapkou a ich silu skúšal chladný vietor, preto si zaslúžia patričnú starostlivosť, aby mohli opäť krásne dýchať a rásť. Hairize Vlasové sérum s prírodnými kmeňovými bunkami predstavuje unikátnu pokrokovú terapiu, ktorá vráti vašim vlasom hebkosť, krásu a lesk. A nielen to, zároveň im pomôže aj s rastom.