Bolesti kĺbov sú na HYALURMED prikrátke

14 ročná dcéra pani Karodošovej, je aktívnou mladou slečnou. Miluje šport a profesionálne sa venuje vodnému pólu. Denne trávi 5- 6 hodín vo vode v bazéne. No cesta za vytúženým úspechom je pre toto žieňa náročnejšia ako pre jej rovesníčky. Trpí totiž hypermobilitou kĺbov.

Žiaľ v jej prípade nie je možnosť úplného vyliečenia. Keď jej mama zistila, že zápaly bedrových kĺbov, sa dajú aspoň zmierniť, rozhodla sa siahnuť po HYALURMEDE.

Tekutú kyselinu hyalurónovú začala dcérka pani Kardošovej piť každý deň. Už po šiestych dávkach prišlo, to čo nikto nečakal. Zápal z oblasti bedrových kĺbov začal ustupovať, zmiernili sa bolesti chrbta a vytratila sa aj každodenná únava.

Mladá dáma mala zrazu nový príval energie a tréningy jej milovaného vodného póla sa pre ňu opäť stali najkrajšou časťou dňa.

„Viete, keď nejaký šport zbožňujete, idete aj cez bolesť. No ak sa jedného dňa prebudíte a zistíte, že to ide aj bez bolesti, tá radosť a satisfakcia, že ste to nevzdali sa nedá slovami opísať.“

U niektorých ľudí už aj v mladom veku predčasne ubúda z kĺbovej tekutiny hlavná zložka – kyselina hyalurónová. A nakoľko si ju naše telo nevie prirodzene vyrobiť samo a my mu ju nedodáme, dochádza k opotrebovaniu kĺbov. Z toho vznikajú nepríjemné bolestia a zápaly. A presne na riešenie takýchto problémov je HYALURMED ako stvorený.

Navyše slečne, ktorá je v teenagerskom veku, pomohla kyselina hyalurónová zlepšiť aj akné. Túto pridanú hodnotu si nevie vynachváliť.

„Vôbec som to nečakala. Moja pleť je oveľa čistejšia, žiarivejšia a krajšia. A kvôli tomu som nemusela vôbec nič urobiť. Tento efekt sa dostavil úplne sám.“

My sme veľmi radi, že vďaka HYALURMEDU sa dcérka pani Kardošovej prebúdza znova s úsmevom na perách.