Ako pripraviť svoju pokožku na leto?

Hydratácia s kyselinou hyalurónovou

Staré známe odporúčanie, že za deň treba vypiť 2 - 3 litre tekutín, pozná snáď každý z nás. Vedeli ste však, že klasická voda, ktorú pijeme, neobsahuje podľa WHO dostatočné množstvo výživných látok, ktoré by malo naše telo prijať? Číra kyselina hyalurónová na pitie nám s tým vie pomôcť. Ako? Viaže na seba molekuly vody a odvádza ich presne tam, kde ju naše telo potrebuje, teda do kĺbov, svalov, vlasov, nechtov a pokožky. Stopercentne vstrebateľná kyselina hyalurónová HYALURMED má navyše analgetické a protizápalové účinky a pôsobí ako antioxidant so silným omladzujúcim efektom. Stačí každé ráno nalačno vypiť pohár vody s 12 kvapkami tohto „elixíru“ a účinky sa môžu ukázať už po prvom týždni.

Kofeín a extrakt z chaluhy proti celulitíde

„Mindráky“, že trpíte celulitídou, alebo inak pomarančovou kožou, rozhodne nemusíte mať. Trápia sa ňou aj štíhlejšie dámy. Ak sa jej však pred letom chcete zbaviť, je najvyšší čas pustiť sa do útoku. Zložky ako kofeín a extrakt z chaluhy sú v boji proti pomarančovej koži bezkonkurenčné. Je dokázané, že kofeín obsahuje enzým, ktorý rozširuje cievy a podporuje odbúravanie podkožného tuku, a chaluha obsahuje niekoľkonásobne vyššie množstvo vitamínov a minerálov ako suchozemské rastliny. Navyše je výrazne bohatšia na vitamín B2, niacín, cholín, karotén, kyselinu algínovú, rôzne minerály a aosaín – proteín, ktorý aktívne bojuje proti strate elasticity kožného tkaniva. Osvedčené je kombinovanie so striedavou sprchou, ktorá pomáha lepšej mikrocirkulácii pokožky a vyplavuje z tela škodlivé látky.

Postupné a bezpečné opaľovanie

Letné opaľovanie je niečo, na čo sa väčšina z nás teší dlhé mesiace dopredu. Keď konečne vyjde čo i len trocha slniečka, chceme vonku tráviť čo najviac času. Nič by sa však nemalo preháňať. Dôležité je postupné a bezpečné opaľovanie. Náš kvalitný opaľovací krém HYALURMED s unikátnym filtrom SunCat MTA sa neabsorbuje do kože, a tým poskytuje dlhšiu ochranu na jej povrchu pri minimálnom množstve. Okrem spoľahlivej ochrany pred slnkom predchádza vďaka prídavku kyseliny hyalurónovej aj negatívnym dôsledkom slnenia, ako je fotostarnutie pleti (photoaging) alebo vznik stareckých škvŕn. Po použití bude vaša pleť perfektne hydratovaná, pružná a rovno