5 tipov na praktické valentínske darčeky pre dvoch!

Darček pre ňu

Ste len kvapku od krásy

Snom každej ženy je ostať večne mladá a krásna. Medicína nám síce neumožňuje zastaviť starnutie, no máme možnosti, vďaka ktorým si môžeme mladosť predĺžiť. Jednou z nich je dopĺňanie kyseliny hyalurónovej, ktorá sa z nášho tela vekom vytráca. Jej význam je nezanedbateľný – vplýva na výživu kĺbov, kostí, vlasov i pleti, hydratuje tkanivá a má protizápalové účinky. Výhodou HYALURMED Čírej kyseliny hyalurónovej na pitie je, že sa vďaka svojmu tekutému skupenstvu vstrebáva na 100 %, čím sa líši od rôznych tabletiek či práškov. Takémuto darčeku by sa vaša polovička zaiste potešila.

Pozdvihnite krásu na novú úroveň

Zdravá pleť je hydratovaná, svieža, vypnutá a zároveň upokojená. HYALURMED Tvárové sérum spĺňa každú z týchto požiadaviek vďaka kombinácii kolagénu, kyseliny hyalurónovej a ovsa, a tak zabezpečuje prirodzený a neinvazívny lifting tváre.

Vo dne i v noci - Hyalurmed je vám na pomoci

Rovnako ako svaly, aj pleť sa potrebuje regenerovať. Zabezpečte preto svojej polovičke dennú a nočnú starostlivosť o pleť. HYALURMED Hydratačný denný krém rozjasňuje mdlú a unavenú pleť, vyhladzuje vrásky a navracia mladistvý vzhľad. HYALURMED Regeneračný nočný krém je zase dokonalou bodkou za náročným dňom. Obsahuje 100 % čistý kolagén a vitamíny D a DMI (Dimethyl isosorbide), čím udržiava pokožku napnutú, rozjasnenú a spevnenú.

Darček pre neho

Míľovými krokmi za zdravím

Starostlivosť o krásu a zdravie nie je iba vecou žien. Aby mužské telo dokázalo správne fungovať, potrebuje dopĺňať kolagén, najlepšie vo forme peptidov prostredníctvom Optimal Plus F – PRO Collagen. Vďaka svojej vysokej vstrebateľnosti (až 99 %) sa dostane všade, kde je ho nedostatok – do svalov, kĺbov i pokožky. Je dôležité dopĺňať ho napríklad aj pri aktívnom tréningu, aby boli chrupavky chránené.

Vždy s čistým štítom

Náš organizmus má schopnosť čistiť sa sám, no občas s tým potrebuje pomôcť, keďže niektoré vonkajšie faktory túto funkciu negatívne ovplyvňujú. Naše telá si dokážeme kadečím zaniesť, či už vedomky, alebo nevedomky. Existuje však účinná pomoc v podobe Detox Deotic 30, ktorý obsahuje až 30 bylín a rastlín v presne špecifikovaných pomeroch. Jedna zložka tak zvyšuje výhody tej druhej. S jeho pomocou vám bude na prečistenie čriev, obličiek a krvi stačiť necelý mesiac. Nejeden „papkáč“ tento darček ocení aj po výdatnej valentínskej večeri.